برگزاری آنلاین مصاحبه ورودی متقاضیان سطح سه

کد مطلب : 6
تعداد بازدید : 1085
1400/06/07
به گفته ی معاون آموزش مرکز، امکان برگزاری آنلاین مصاحبه ورودی علمی از سوی متقاضیان وجود دارد. حجه الاسلام و المسلین سیدحسین شهرستانی با اعلام این خبر، افزود: بعلت دغدغه برخی از متقاضیان شهرستانی، مرکز بستر مناسبی برای برگزاری آنلاین مصاحبه علمی فراهم کرده است.
برگزاری آنلاین مصاحبه ورودی متقاضیان سطح سه

به گفته‌ی معاون آموزش مرکز، امکان برگزاری آنلاین مصاحبه علمی از سوی متقاضیان وجود دارد. حجه‌الاسلام و‌المسلین سیدحسین شهرستانی با اعلام‌این خبر، افزود: بعلت دغدغه برخی از متقاضیان شهرستانی، مرکز بستر مناسبی برای برگزاری آنلاین مصاحبه علمی فراهم کرده است.

مرکز تخصصی بین‌المللی فجرُنا با مجوز مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، در سال تحصیلی 1400-1401 رشته مطالعات اسلامی در سطح سه به دو زبان انگلیسی و عربی برگزار می‌کند. شرایط: اتمام سطح دو حوزه علمیه، تسلط به زبان در حد مکالمه پیشرفته و موفقیت در آزمون کتبی و مصاحبه علمی ذکر شده است. برای ثبت نام  به لینک https://fajrona.ir/home/register فرمایید. سطح سه مطالعات اسلامی، اولین مقطع از این رشته علمی ترویجی است، که طلاب، ضمن شناخت مبانی تشیع و فرق اسلامی، تاریخ و تمدن اسلام و آشنایی با ادیان و تاریخ جهان به زبان  دوره، مهارت‌های لازم برای معرفی و تبلیغ آموزه های اسلامی و شیعی، ارتباط با اندیشمندان در عرصه بین الملل، تدریس و تحقیق در حد تحلیل و بررسی و پاسخگویی به نیازها در زمینة مطالعات اسلامی را پیدا می کنند و در پایان موفق به دریافت دانشنامه این رشته می شوند.

 

مزایا و امتیازات: 
- حمایت از ضبط و تولید محتوا و فعالیت‌های مجازی دانش‌پژوهان برای ارائه در سطح بین‌الملل.
- استفاده و بهره‌مندی تحقیقی و پژوهشی از کتابخانه تخصصی.

فوق برنامه‌های اختیاری:
- آموزش گفتگوی ادیان.
- آشنایی با دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی معتبر خارجی در حوزه علوم دینی.
- آموزش و فراگیری تولید برنامه‌های دینی آموزشی به زبان‌های انگلیسی و عربی.
- آشنایی با سازمان‌های بین‌المللی خارج کشور
- آشنایی با نهادها و مجامع بین‌المللی کشور
- آموزش تدوین برنامه‌های ضبط صوتی و تصویری.
- آموزش ترجمه متون زبان انگلیسی.
- کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی آیلتس.

مطالب مشابه

نظرات خود در رابطه با این مطلب را مطرح نمائید
captcha
1400/06/07
سلام علیکم و رحمه الله و برکاته لیسانس فلسفه دارم. ایا میشود شرکت کرد؟ و سوال بعدی ایا دروس حوزوی عمومی مانند فقه و اصول که بلد نیستم باید شرکت کرد؟
2 0
1400/06/07
سلام علیکم بنده لیسانس حقوق از دانشگاه مفید دارم. می توانم ثبت نام کنم؟ شماره پرونده حوزه ندارم
1 0