دوره آماده سازی پذیرش رشته مطالعات اسلامی سطح سه

کد مطلب : 1045
تعداد بازدید : 1511
1400/11/27
دوره ویژه آماده سازی طلاب سطح دو برای موفقیت در آزمون کتبی و شفاهی رشته مطالعات اسلامی سطح سه به زبان عربی و انگلیسی برگزار می شود. شرایط پذیرش: - اتمام پایه هشت؛ - آشنایی به زبان دوره (انگلیسی یا عربی) در حد مکالمه متوسط؛ - تعهد به شرکت منظم در کلاس ها و اختصاص وقت کافی به تکالیف کلاسی؛ - تعهد به فراهم کردن شرایط شرکت در کلاس آنلاین؛ - واریز مبلغ 590 هزار تومان (پس از پذیرش) که نصف مبلغ جهت «حُسن مشارکت» که پس از پایان دوره عودت می گردد (حداکثر مجاز به 2 غیبت از هر 20 جلسه) و نصف دیگر آن شهریه است و عودت نمی گردد؛ و یا با پرداخت 400 هزار تومان جهت شهریه و عدم نیاز به پرداحت مبلغ ودیعه حسن مشارکت؛ - ارسال رزومه. زمان برگزاری کلاس ها: هر روز شنبه تا چهارشنبه ها از ساعت 17 تا 19 ( دو جلسه 50 دقیقه ای) جلسه اول: چهارشنبه 14 اردیبهشت ماه 1401 جلسه آخر: چهارشنبه 11 خرداد ماه 1401 مواد درسی: 1- فلسفه اسلامی (20 جلسه) 2- متون تخصصی کلام اسلامی (20 جلسه). پایان مهلت ثبت نام: یکشنبه 14 فروردین ماه 1401
دوره آماده سازی پذیرش رشته مطالعات اسلامی سطح سه

 

برگزاری دوره فشرده آنلاین «تمهیدیه رشته مطالعات اسلامی» به زبان عربی و انگلیسی.

امتیازات:

  • اعطای گواهینامه مرکز تخصصی بین‌المللی فجرُنا؛
  • بهره‌مندی از اساتید زباندان و توانمند حوزه و دانشگاه؛
  • اجرای کلاس‌های آموزشی دوره به زبان دوم (انگلیسی یا عربی)؛

 

شرایط پذیرش:

- اتمام پایه هشت؛
- آشنایی
به زبان دوره (انگلیسی یا عربی) در حد مکالمه متوسط؛
- حداکثر سن 38 سال مگر با شرایط خاص
- تعهد به شرکت منظم در کلاس‌ها و اختصاص وقت کافی به تکالیف کلاسی؛
- تعهد به فراهم‌کردن شرایط شرکت در کلاس آنلاین؛
- واریز مبلغ 590 هزار تومان (پس از پذیرش) که نصف مبلغ جهت «حُسن مشارکت» که پس از پایان دوره عودت می‌گردد (حداکثر مجاز به 2 غیبت از هر 20 جلسه) و نصف دیگر آن شهریه است و عودت نمی‌گردد؛ و یا با پرداخت 400 هزار تومان جهت شهریه و عدم نیاز به پرداحت مبلغ ودیعه حسن مشارکت؛
- ارسال رزومه

ملبغ دوره را به کارت 5047061053514713  بنام سیدمحمدمهدی شهرستانی واریز نموده و رسید آن را به واتس‌اپ و یا ایتا شماره 09120691820 ارسال فرمایید.
لطفا در زمان ارسال رسید، نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود و نام دوره (عربی یا انگلیسی) را ذکر کنید.

زمان برگزاری کلاس‌ها:
هر روز شنبه تا چهارشنبه‌ها از ساعت 17 تا 19 ( دو جلسه 50 دقیقه‌ای)

جلسه اول: چهارشنبه 14 اردیبهشت‌ماه 1401
جلسه آخر: چهارشنبه 11 خرداد‌ماه 1401

مواد درسی:
1- فلسفه اسلامی (20 جلسه)
2- متون تخصصی کلام اسلامی (20 جلسه)

 

پایان مهلت ثبت‌نام:
یکشنبه 14 فروردین‌ماه 1401


اولویت با افراد مقیم قم و استان‌های هم‌جوار
کلاس‌ها مجازی برگزار می‌شود.

کلیات ‌‌‌و برنامه سطح سه رشته مطالعات اسلامی

 

ثبت نام دوره تمهدیه رشته مطالعات اسلامی سطح 3 به زبان عربی

https://fajrona.ir/Home/register?CourseId=9

 

ثبت‌نام دوره تمهدیه رشته مطالعات اسلامی سطح 3 به زبان انگلیسی

 

https://fajrona.ir/Home/register?CourseId=8

 

 

مرکز تخصصی بین‌المللی فجرُنا
02537742414

 

 

خبرگزاری شفقنا:

https://fa.shafaqna.com/news/1315184

خبرگزاری حوزه:
https://hawzahnews.com/xbjG2

خبرگزاری حوزه:
https://hawzahnews.com/xbhXP

مطالب مشابه

نظرات خود در رابطه با این مطلب را مطرح نمائید
captcha
1401/02/04
سلام. روز بر شما خوش. با عرض پوزش، برای دوره ی مطالعات اسلامی به زبان انگلیسی ثبت نام کردم، اما مشخص نشد که ثبت نام نهایی شده یا نه. دوباره که خواستم ثبت نام کنم، سامانه پیام داد که قبلا با این شماره ی پرونده ثبت نام شده. خواستم مطمئن بشم که این اتفاق افتاده یا نه. ممنونم از شما بابت زحمات خالصانه. محمدرضا امینی
2 0
1401/01/29
اعضای محترم هیات موسس ، اعضای محترم هیات امنا و مدیر بزرگوار مرکز تخصصی بین الملی فجرنا همانگونه که استحضار دارید طلاب و روحانیونی که جهت ادای تکلیف شرعی و ازباب عمل به رسالت طلبگی ازقم مهاجرت کرده اند متاسفانه امکان شرکت در کلاسهای مراکز تخصصی و سطوح عالی را از دست می دهند با عنایت به اینکه در طول بیش از دوسال از ایام بیماری منحوس کرونا همه مراکز علمی کلاسهای خود را به صورت مجازی برگزار نمودند و این چالش به یک فرصت تبدیل گردید و بسترهای لازم برای برگزاری کلاسها به صورت مجازی مهیا گردیده است ، از شما سرورا ن عزیز درخواست داشتیم مجوز برگزاری کلاسهای مجازی را هم از مرکز مدیریت حوزه های علمیه اخذ فرمایید و اجازه دهید طلاب وروحانیون فاضل سایر شهرهای میهن عزیزمان بتوانند در کلاسهای مرکز شرکت نمایند و توفیق بهره مندی از محضر اساتید بزرگوار مرکز بین المللی فجرنا را داشته باشند . پیشاپیش از حسن نظر وعنایت شما به این مهم سپاس گزاریم . اخذ مجوز برگزاری کلاسها به صورت مجازی ، نقطه عطفی در فعالیت مرکز فاخر بین المللی فجرنا خواهد بود .
124 0
1401/01/02
ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید و آغاز قرن جدید خدمت مسئولین و دست اندرکاران محترم مرکز تخصصی بین المللی فجرنا ، از مدیریت محترم مرکز و نماینده محترم هیات موسس ورئیس محترم هیات امنا وتمامی مسئو لین محترم مرکز ، خواهشمندم مجوز برگزاری کلاسهای مرکز به صورت مجازی را هم اخذ نمایند وبا برگزاری کلاسهای مرکز به صورت توامان حضوری و مجازی در این آغازین روزهای قرن جدید دل امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف را شاد نمایند .
146 0
1401/01/01
🔹♦️به نظر من استراتژیک(راهبردی) ترین حرکت بعد از اصل تاسیس مرکز، برگزاری دوره آیلتس بصورت همزمان برای دانش پژوهان فجرنا بود. 🙏از زحمات شما و مجموعه دست اندر کار بسیار جای تشکر دارد. 🍀از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون و عاقبت بخیری برایتان مسئلت دارم.
6 0
1400/12/28
با سلام واحترام و خداقوت خدمت مسئولین خدوم و زحمتکش مرکز تخصصی بین المللی فجرنا در صورت امکان کلاسهای دوره کوتاه مدت آشنائی با مطالعات اسلامی را در روزهای پنج شنبه یا جمعه برگزار نمایید تا ما هم امکان شرکت در دوره را داشته باشیم . باور فرمایید هر لحظه شرکت در کلاسها را مغتنم میشمارم و همچون عبادت می دانم ولذت می برم . انشاء الله توفیقاتتون روز افزون و آجرکم الله
6 0
1400/12/28
سلام. روز بر شما خوش. با عرض پوزش، برای دوره ی مطالعات اسلامی به زبان انگلیسی ثبت نام کردم، اما مشخص نشد که ثبت نام نهایی شده یا نه. دوباره که خواستم ثبت نام کنم، سامانه پیام داد که قبلا با این شماره ی پرونده ثبت نام شده. خواستم مطمئن بشم که این اتفاق افتاده یا نه. ممنونم از شما بابت زحمات خالصانه.
2 0
1400/12/25
- کی خسته ست؟؟ - دشمن
0 0
1400/12/25
چرا شما خسته نمیشید؟
0 0
1400/12/23
سلام علیکم بنده ضمن عذرخواهی از مسیولین مرکز از همکلاسی خودم تعجب می کنم که کلاس ها را منظم شرکت نمی کند، تحقیق ها را انجام نمی دهد منظم و توقع سفر خارج از کشور دارن
24 58
1400/12/23
کاش فرصت مطالعاتی برای خارج از کشور در حد یک ماه تا سه ماه ایجاد بکنید . هم با فضای بین المللی آشنا می شویم و هم آمادگی تبلیغ بین المللی و پاسخگویی به شبهات و اشکالات را پیدا می کنیم .در اوائل تاسیس جزء اهداف و سیاست های مرکز آمده بود ولی الان حذف شده است خواهشمند است مجددا جزء سیاستها و برنامه های مرکز قرار دهید .
58 0
1400/12/23
✔ استاد حامد فیاضی با وجودیکه دبیر بخش اسلام ژورنال بین المللی Religious Studies Review به صاحب امتیازی دانشگاه رایس یکی از 20 دانشگاه برتر امریکا هستند انصافا یک استاد بسیار متواضع و عالی می باشند و تسلط به زبان انگلیسی و معلومات ایشان 20 .✔ به نظرم یکی از بهترین اساتید مرکز فجرنا می باشند و از مدیر و معاونین محترم مرکز بابت دعوت از چنین استاد بزرگواری جدا قدردانی می کنم .
15 0
1400/12/20
درس استاد مروارید عالی است. عالی و بسیار قابل استفاده
19 0
1400/12/20
دکتر مروارید بسیار قابل اسفاده است. برای بنده که هیج اشنایی با فلسفه و مکاتب غرب نداشتم بسیار جالب است و از نقد استاد بهره ها برده ام. بنظر حقیر درس بسیار پربار و مناسب رشته است. ما تا نشناسیم و تا نام فلسفه غرب را حتا نشناسیم یا نظریه های معروف انها را ندانیم چه جوری میتوانیم با یک دانشجوی مسلمان در غرب صحبت کنیم؟؟!! دو تا اسم فیلسوف غرب می گوید و ما بگوییم: کی؟!!!
10 0
1400/12/20
بنده هم از بابت دعوت از اساتید بزرگواری همچون استاد مروارید بسیار ممنون ومتشکرم . انصافا صاحب نظر و شاخصی هستند و از نظر علمی و تجربه واقعا قابل استفاده اند .
9 0
1400/12/20
سلام علیکم انصافا بهترین استاد مرکز استاد دکتر مروارید است. بسیار مسلط به مبحث و واقعا مطالب مفید. بلاخره برای دانش پژوه و طلبه که می خواهد در غرب تبلیغ کند باید با مبانی و اسامی فلاسفه غرب نیز اشنا باشد.
14 2
1400/12/19
کلاس استاد مروارید اصلا خوب نیست. مطالب هم مفید نیست
1 12
1400/12/17
اعضای محترم هیات موسس ، اعضای محترم هیات امنا و مدیر بزرگوار مرکز تخصصی بین الملی فجرنا ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و خجسته میلاد امام حسین علیه السلام وحضرت ابوالفضل العباس و امام زین العابدین علیه السلام و تبریک پیشاپیش به مناسبت میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت صاحب العصروالزمان مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف از شماسروران گرامی به جهت تاسیس و راه اندازی این مرکز فاخر بین المللی که ان شاء الله دانش پژوهانش مروجان ومبلغان بین المللی مکتب اسلام ناب محمدی و مذهب شیعه اثنی عشری خواهندبود کمال تشکر وامتنان را داریم . همانگونه که استحضار دارید طلاب و روحانیونی که جهت ادای تکلیف شرعی و ازباب عمل به رسالت طلبگی ازقم مهاجرت کرده اند متاسفانه امکان شرکت در کلاسهای مراکز تخصصی و سطوح عالی را از دست می دهند با عنایت به اینکه در طول بیش از دوسال از ایام بیماری منحوس کرونا همه مراکز علمی کلاسهای خود را به صورت مجازی برگزار نمودند و این چالش به یک فرصت تبدیل و بسترهای لازم برای برگزاری کلاسها به صورت مجازی مهیا گردید ، از شما سرورا ن عزیز درخواست داشتیم مجوز برگزاری کلاسهای مجازی را هم از مرکز مدیریت حوزه های علمیه اخذ فرمایید و اجازه دهید طلاب وروحانیون فاضل سایر شهرهای میهن عزیزمان بتوانند در کلاسهای مرکز شرکت نمایند و توفیق بهره مندی از محضر اساتید بزرگوار مرکز بین المللی فجرنا را داشته باشند . پیشاپیش از حسن نظر وعنایت شما به این مهم سپاس گزاریم .
44 0
1400/12/13
🙏🙏 فقط خواستم در این ترم در کنار دعوت از اساتید قوی، بابت دعوت از آقای دکتر سیدمحمود موسوی(زیدعزه) 💐💐تشکر ویژه کنم. لحظاتی پیش تازه جلسه چهارم کلاس شون تموم شد. خیلی عالیه.تسلط دایره لغات، تلفظ، لحن، تنوع ساختارها و اسلوب ها، تسلط محتوایی و مطالعه ای. ✅برای من هم فوق العاده آموزنده بود ✅هم بسیار انگیزه بخش و الگوساز. واقعا هر هفته چشم براه دوشنبه ها ساعت دوم فجرنا هستم. برای من کلاس شون یک کلاس آیلتس هم هست.گاها نکته های انگلیسی ظریفی می گویند. ⁉️کاش می شد یک جلسه مشورتی برای راهنمایی و استفاده از تجربیات و روش هاشون برای دوستان فجرنا ترتیب بدهید. واقعا بابت گزینش اساتید متشکر و ممنون.
6 0
1400/12/13
سلام علیکم استادبزرگوار استاد توکل🌹 وقتتون بخیر ان شالله که درسلامتی وعافیت باشید نجفیان هستم ترم قبل ازمحضرتون درکلاس موسسه فجرنااستفاده میکردیم ابتداتشکرمیکنم بابت زحماتتون من بسیارازکلاس لذت میبردم وسعی میکردم تاجاییکه میتونم براش وقت بزارم وازطرفی عذرخواهی میکنم که نتونستم به اندازه ایکه شماتوقع داشتیدوالبته خودم میخواستم تلاش کنم اگرجایی هم کلاس داریدکه امکانش هست من اضافه شوم حتی اگرهزینه ای داشته باشه ودرتوانم باشه دوست دارم شرکت کنم خداحفظتون کنه 🙏
4 0
1400/12/13
سلام علیکم. 💐💐ضمن تبریک پیشاپیش عید بعثت رسول اکرم (صلی ا...علیه وآله) خدمت شما. 🙏🙏 بابت اساتید شاخص و جالب این ترم بینهایت متشکر. ✅خیلی شاه کلید می دهند به طلبه ها. ✅افق گشایی علمی و میدانی دارند. 🏆این آقای دکتر امینی گلستانه را چند ترم برای فجرنا دعوت بفرمایید. 🎈به این راحتی ها نمی شود پس ایشون بر اومد. ⁉️یک ترم کم است.خیلی تجربه های نابی دارند و بسیار پخته هستند. 🪢شم بین الملل عالی دارند.بدون اغراق. این را بعد از چند جلسه تدریس ایشون عرض می کنم. 🌺🌺کلاس مختصر و مفید و پربار و عملیاتی
5 0
1400/12/13
خداوند متعال را شاکرم از اینکه توفیق تلمذ در این مرکز را شامل حالم نموده است و افتخار می کنم در موسسه ای تحصیل می کنم که تهذیب واخلاق و پژوهش وتحقیق را سرلوحه فعالیتش قرار داده است و همگام با آموزش به تهذیب و تحقیق هم بها می دهد . از تمامی مسئولان و اساتید و کارکنان زحمتکش این مرکز فاخر از صمیم قلب تشکر می نمایم و دوام توفیقات شما را از حضرت حق مسالت می نمایم . انشا الله درپناه امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف همیشه سالم و تندرست باشید . مهدی راعی
8 0
1400/12/13
سطح کلاسهای مرکز بین المللی فجرنا در حد کلاسهای سطح 4 سایر مراکز حوزوی هست و انصافا مدیریت و معاونین و کارکنان مرکز تمام سعی وتلاششان برای ارتقاء سطح علمی و معرفتی دانش پژوهان و طلاب این مرکز می باشد و کلاسهای مرکز با بهره گیری از بهترین اساتید هر رشته از بهترین کلاسهای مراکز تخصصی حوزوی می باشد لازم می دانم از زحمات اساتید بزرگوار و مدیریت محترم مرکز و معاونان بزرگوار و کارکنان خدوم این مجموعه تشکر نمایم . وفکم الله لمرضاته
4 0
1400/12/12
از بابت برگزاری چنین دوره ای (دوره IELTS ) کمال تشکر ونهایت امتنان را دارم به نظرم اولین بار در حوزه علمیه این اتفاق می افتد ویک مرکز تخصصی علوم اسلامی چنین بستر وامکانی را فراهم می آورد که طلاب و دانش پژوهان ، در سطح بین المللی ، هم سطح زبان خود را محک بزنند و هم درکلاسهای تخصصی این آزمون با بهره گیری از بهترین اساتید چهار مهارت زبان انگلیسی شرکت نمایند. ((جدا دست مریزاد ومرحبا به شما )) و همچنین از بابت برگزاری کلاسها به صورت مجازی بی نهایت ممنون وسپاسگزارم. انشاء الله مجوز برگزاری همزمان کلاسها ی مرکز فجرنا به صورت حضوری و مجازی را ، برای کسانی که در شهر مقدس قم نیستند فراهم بیاورید و با اخذ مجوز برگزاری کلاسها به صورت مجازی اولین مدیری باشید که در حوزه علمیه قم ، طی مسیر تحقیق و پژوهش در سطوح عالی را برای روحانیون وطلاب شهرستانی مهیا می کنید و دعای خیر ما بدرقه راهتان خواهد بود . در پناه حق باشید انشاء الله
12 0
1400/12/11
از بابت دعوت از اساتید بزرگواری همچون استاد سید محمود موسوی - استاد امینی گلستانی - استاد فیاضی و استاد مروارید بسیار ممنون ومتشکرم . انصافا اساتید صاحب نظر و شاخصی هستند و از نظر علمی و تجربه واقعا قابل استفاده اند .
5 0