برگزاری چهل و چهار 44 دوره آموزشی به زبان انگلیسی

کد مطلب : 1044
تعداد بازدید : 1841
1400/11/25
به اطلاع کلیه خواهران و برادران؛ طلاب و دانشجویان و اساتید محترم حوزه و دانشگاه می رساند 44 دوره کوتاه مدت آموزشی به زبان انگلیسی برگزار می گردد: 1- منطق قدیم 2- منطق جدید 3- شیعه در اسلام 4- اخلاق در اسلام 5- شیعه و عقل گرایی 6- اندیشه اسلامی 7- جریان های فکری معاصر شیعه 8- متون عربی تخصصی 9- تاریخ امامان شیعه 10- اصول فقه 11- مفهوم و پیدایش تشیع 12- تاریخ حدیث شیعه 13- منابع تفکر شیعه 14- تاریخ اسلام در سده های نخستین 15- آشنایی با میراث علمی اهل البیت 16- علوم حدیث 17- اندیشه های سیاسی امامیه 18- فرق شیعه 19- قیام در عصر صادقین 20- آموزه های اخلاقی امامیه 21- آموزه های اعتقادی امامیه 22- مأخذشناسی امام صادق (ع) 23- کلیات عرفان اسلامی 24- شاگردان و راویان امام صادق (ع) 25- شیعه و علوم قرآنی 26- امام صادق (ع) در منابع اهل سنت 27- امام صادق (ع) و دیگر فرق شیعه 28- جریان شناسی اصحاب امام صادق (ع) 29- امام صادق (ع) در منابع حدیثی امامیه 30- امام صادق (ع) در منابع دیگر فرق شیعه 31- میراث فقهی و اصولی امام صادق (ع) 32- میراث کلامی امام صادق (ع)
برگزاری چهل و چهار 44 دوره آموزشی به زبان انگلیسی

مرکز تخصصی بین‌المللی فجرُنا با همکاری حوزه-آنلاین https://hawzah-online.com دوره‌های کوتاه مدت به زبان انگلیسی برگزار می‌کند.

به اطلاع کلیه خواهران و برادران؛ طلاب و دانشجویان و اساتید محترم حوزه و دانشگاه می‌رساند 44 دوره‌ کوتاه مدت آموزشی به زبان انگلیسی برگزار می‌گردد:

1- منطق قدیم
2- منطق جدید
3- شیعه در اسلام
4- اخلاق در اسلام
5- شیعه و عقل‌گرایی
6- اندیشه اسلامی
7- جریان‌های فکری معاصر شیعه
8- متون عربی تخصصی
9- تاریخ امامان شیعه
10-  اصول فقه 
11- مفهوم و پیدایش تشیع
12- تاریخ حدیث شیعه
13- منابع تفکر شیعه
14- تاریخ اسلام در سده‌های نخستین
15- آشنایی با میراث علمی اهل‌البیت
16- علوم حدیث
17- اندیشه‌های سیاسی امامیه
18- فرق شیعه
19- قیام در عصر صادقین
20- آموزه‌های اخلاقی امامیه
21- آموزه‌های اعتقادی امامیه
22- مأخذشناسی امام صادق (ع)
23- کلیات عرفان اسلامی
24- شاگردان و راویان امام صادق (ع)
25- شیعه و علوم قرآنی
26- امام صادق (ع) در منابع اهل سنت
27- امام صادق (ع) و دیگر فرق شیعه
28- جریان شناسی اصحاب امام صادق (ع)
29- امام صادق (ع) در منابع حدیثی امامیه
30- امام صادق (ع) در منابع دیگر فرق شیعه
31- میراث فقهی و اصولی امام صادق (ع)
32- میراث کلامی امام صادق (ع)
33- مواجهه امام صادق (ع) با مخالفان
34- روش‌شناسی امام صادق (ع) در مناظره
35- زمانه امام صادق (ع)
36- کلیات فلسفه اسلامی
37- نقش امام صادق (ع) در شکل‌گیری تمدن اسلامی
38- تفکر انتقادی
39- کلام امامیه
40- ژئوپلیتیک‌ شیعه
41- میراث اخلاقی و معنوی امام صادق (ع)
42- امام صادق (ع) و مذاهب أربعه
43- امام صادق (ع) و وحدت اسلامی
44- امام صادق (ع) و غلات

 

دوره‌ها بصورت آفلاین و در بستر پرتال آموزشی LMS   و تماما به زبان انگلیسی برگزار می‌گردد.

(سیستم LMS یا Learning Management System سیستمی است که کلیه نیازهای آموزشی را به صورت الکترونیکی و اینترنتی برآورده می‌کند. با داشتن سیستم LMS می‌توان کلیه فعالیت‌های آموزشی را به صورت اینترنتی انجام داد.)

شرایط: 1- دانستن زبان انگلیسی (در حد متوسط رو به پیشرفته) 2- ارسال رسید واریزی


مزایا: 1- برگزاری دوره به صورت مجازی و آفلاین (غیربرخط)  2- صدور گواهی اتمام دوره


توضیحات: 1- مدت هر یک دوره: 24 ساعت (16 جلسه 90 دقیقه‌ای) به زبان انگلیسی 2- صدور مدرک جداگانه برای هر دوره 3- امکان شرکت همزمان در چند دوره. 4-  برگزاری کلاس‌ها بصورت آفلاین (که در زمان دلخواه خود می‌توانید جلسات را فراگیرید.)

ثبت نام:

https://fajrona.ir/Home/register?CourseId=7

 

در صورت بروز هرگونه مشکل فنی با شماره مرکز تماس حاصل فرمایید:
02537742414

 

✅ هزینه ثبت‌نام (تا 20 جمادی‌الثانی 1444 برابر با 23 دی‌ماه 1401) برای هر یک دوره:
493 هزار تومان (برای داوطلبان داخل ایران)
ملبغ هر یک دوره را به کارت 5047061053514713  بنام سیدمحمدمهدی شهرستانی واریز نموده و رسید آن را به واتس اپ و یا ایتا شماره 09120691820 ارسال فرمایید.
لطفا در زمان ارسال رسید، نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود و نام دوره را ذکر کنید.

و 60 دلار (برای داوطلبان خارج از ایران)

از طریق Paypal در سایت مجتمع حوزه-آنلاین:

https://lms.hawzah-online.com

 

هزینه ثبت‌نام برای دانش‌پژوهان مرکز فجرُنا: 343 هزار تومان برای هر دوره 

هزینه صدور گواهینامه برای هر دوره: 663 هزار تومان

 

 
 
خبرگزاری حوزه:

https://www.hawzahnews.com/news/1001706

خبرگزاری شفقنا:

https://fa.shafaqna.com/news/1315184

خبرگزاری حوزه:
https://hawzahnews.com/xbjG2

خبرگزاری حوزه:
https://hawzahnews.com/xbhXP

مطالب مشابه

نظرات خود در رابطه با این مطلب را مطرح نمائید
captcha
1401/01/01
🔹♦️به نظر من استراتژیک(راهبردی) ترین حرکت بعد از اصل تاسیس مرکز، برگزاری دوره آیلتس بصورت همزمان برای دانش پژوهان فجرنا بود. 🙏از زحمات شما و مجموعه دست اندر کار بسیار جای تشکر دارد. 🍀از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون و عاقبت بخیری برایتان مسئلت دارم.
0 0
1400/12/23
لطفا چند دوره هم برای پاسخگوئی به شبهات و انحرافات و آشنائی با لیدر های جریان های التقاطی و افکار وعقائد آنها اختصاص دهید .هم چنین جای بحث هایی همانند جنبش های اسلامی و حرکت های اسلامی معاصر وآشنائی با افکار وعقاید گروههای معاند و شیوه های پاسخگوئی به آنها در این دوره ها خالی است . تشکر
0 0
1400/12/17
اعضای محترم هیات موسس ، اعضای محترم هیات امنا و مدیر بزرگوار مرکز تخصصی بین الملی فجرنا ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و خجسته میلاد امام حسین علیه السلام وحضرت ابوالفضل العباس و امام زین العابدین علیه السلام و تبریک پیشاپیش به مناسبت میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت صاحب العصروالزمان مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف از شماسروران گرامی به جهت تاسیس و راه اندازی این مرکز فاخر بین المللی که ان شاء الله دانش پژوهانش مروجان ومبلغان بین المللی مکتب اسلام ناب محمدی و مذهب شیعه اثنی عشری خواهندبود کمال تشکر وامتنان را داریم . همانگونه که استحضار دارید طلاب و روحانیونی که جهت ادای تکلیف شرعی و ازباب عمل به رسالت طلبگی ازقم مهاجرت کرده اند متاسفانه امکان شرکت در کلاسهای مراکز تخصصی و سطوح عالی را از دست می دهند با عنایت به اینکه در طول بیش از دوسال از ایام بیماری منحوس کرونا همه مراکز علمی کلاسهای خود را به صورت مجازی برگزار نمودند و این چالش به یک فرصت تبدیل و بسترهای لازم برای برگزاری کلاسها به صورت مجازی مهیا گردید ، از شما سرورا ن عزیز درخواست داشتیم مجوز برگزاری کلاسهای مجازی را هم از مرکز مدیریت حوزه های علمیه اخذ فرمایید و اجازه دهید طلاب وروحانیون فاضل سایر شهرهای میهن عزیزمان بتوانند در کلاسهای مرکز شرکت نمایند و توفیق بهره مندی از محضر اساتید بزرگوار مرکز بین المللی فجرنا را داشته باشند . پیشاپیش از حسن نظر وعنایت شما به این مهم سپاس گزاریم .
4 0
1400/12/13
سلام علیکم بنده به عنوان یک طلبه ودانش پژوه مرکز تخصصی بین المللی فجرنا از مدیریت محترم مرکز و اساتید بزرگوار و کارکنان مرکز کمال امتنان وقدردانی را دارم سعه صدر مدیریت محترم مرکز حاج آقای دریاباری مثال زدنی وستودنی است و همچنین بهره گیری از اساتید طراز اول و عالم هررشته بسیار ازرشمند است و به مصداق نبوی مشهور من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق از زحمات دست اندرکاران این مرکز تشکر می نمایم وقدردان زحماتشان هستم . آجرکم الله
1 0
1400/12/12
سلام علیکم من چون بخش بین الملل نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی همدان هستم از این مطالب شما واقعا لذت می برم و در نهاد هم کلاس را دوباره گوش می دهم لغات را پیدا میکنم و می نویسم.
2 0
1400/12/12
سطح کلاسهای مرکز بین المللی فجرنا در حد کلاسهای سطح 4 سایر مراکز حوزوی هست و انصافا مدیریت و معاونین و کارکنان مرکز تمام سعی وتلاششان برای ارتقاء سطح علمی و معرفتی دانش پژوهان و طلاب این مرکز می باشد و کلاسهای مرکز با بهره گیری از بهترین اساتید هر رشته از بهترین کلاسهای مراکز تخصصی حوزوی می باشد لازم می دانم از زحمات اساتید بزرگوار و مدیریت محترم مرکز و معاونان بزرگوار و کارکنان خدوم این مجموعه تشکر نمایم . وفکم الله لمرضاته
3 0
1400/12/12
خداوند متعال را شاکرم از اینکه توفیق تلمذ در این مرکز را شامل حالم نموده است و افتخار می کنم در موسسه ای تحصیل می کنم که تهذیب واخلاق و پژوهش وتحقیق را سرلوحه فعالیتش قرار داده است و همگام با آموزش به تهذیب و تحقیق هم بها می دهد . از تمامی مسئولان و اساتید و کارکنان زحمتکش این مرکز فاخر از صمیم قلب تشکر می نمایم و دوام توفیقات شما را از حضرت حق مسالت می نمایم . انشا الله درپناه امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف همیشه سالم و تندرست باشید . مهدی راعی
4 0
1400/12/12
با سلام و احترام وعرض ادب با توجه به اینکه افتخار وتوفیق تلمذ در محضر اساتید بزرگوار مرکز تخصصی بین المللی فجرنا نصیب بنده شده است و ساعتهای حضور در کلاس را یکی از زیباترین لحظات زندگیم می دانم و عبادت می شمارم و جدا از کلاسها ومحضر درس اساتید لذت می برم و انشاءالله تبارک وتعالی به عون ومدد الهی و عنایت حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف ، یکی از مبلغان مکتب برحق امام صادق علیه السلام به زبان انگلیسی خواهم شد از محضر حضرتعالی خواهشمندم ترتیبی اتخاذ فرمایید بنده بتوانم به صورت مجازی از کلاسهای مرکز در ترمهای آتی استفاده نمایم چون بنده متاهل هستم و 2 فرزند دارم و صبح ها سرکار می روم و با در آمد جزئی که دارم خرج ومخارج زندگی را به زحمت تامین می کنم ( البته بنده امام جماعت مسجد ومبلغ آزاد هم می باشم لکن از بابت مسجد واقامه جماعت هیچ مبلغی به عنوان حق ایاب وذهاب نمی گیرم ).فلذا از محضر جنابعالی استدعا دارم در صورت امکان اجازه فرمایید بنده به همین صورت ادامه تحصیل دهم . قبلا از بذل عنایت و محبت حضرتعالی کمال امتنان وقدردانی را دارم .
2 0
1400/12/12
سلام علیکم. 💐💐ضمن تبریک پیشاپیش عید بعثت رسول اکرم (صلی ا...علیه وآله) خدمت شما. 🙏🙏 بابت اساتید شاخص و جالب این ترم بینهایت متشکر. ✅خیلی شاه کلید می دهند به طلبه ها. ✅افق گشایی علمی و میدانی دارند. 🏆این آقای دکتر امینی گلستانه را چند ترم برای فجرنا دعوت بفرمایید. 🎈به این راحتی ها نمی شود پس ایشون بر اومد. ⁉️یک ترم کم است.خیلی تجربه های نابی دارند و بسیار پخته هستند. 🪢شم بین الملل عالی دارند.بدون اغراق. این را بعد از چند جلسه تدریس ایشون عرض می کنم. 🌺🌺کلاس مختصر و مفید و پربار و عملیاتی
2 0
1400/12/12
از بابت برگزاری چنین دوره ای (دوره IELTS ) کمال تشکر ونهایت امتنان را دارم به نظرم اولین بار در حوزه علمیه این اتفاق می افتد ویک مرکز تخصصی علوم اسلامی چنین بستر وامکانی را فراهم می آورد که طلاب و دانش پژوهان ، در سطح بین المللی ، هم سطح زبان خود را محک بزنند و هم درکلاسهای تخصصی این آزمون با بهره گیری از بهترین اساتید چهار مهارت زبان انگلیسی شرکت نمایند. ((جدا دست مریزاد ومرحبا به شما )) و همچنین از بابت برگزاری کلاسها به صورت مجازی بی نهایت ممنون وسپاسگزارم. انشاء الله مجوز برگزاری همزمان کلاسها ی مرکز فجرنا به صورت حضوری و مجازی را ، برای کسانی که در شهر مقدس قم نیستند فراهم بیاورید و با اخذ مجوز برگزاری کلاسها به صورت مجازی اولین مدیری باشید که در حوزه علمیه قم ، طی مسیر تحقیق و پژوهش در سطوح عالی را برای روحانیون وطلاب شهرستانی مهیا می کنید و دعای خیر ما بدرقه راهتان خواهد بود . در پناه حق باشید انشاء الله
6 0
1400/12/12
لطفا سرفصلهای دوره ها و نام اساتید دوره ها را هم بفرمایید .
2 0
1400/12/12
با سلام و تشکر از برگزاری چنین دوره های پرمحتوا و مفیدی ، خواهشمند است سرفصلهای دوره ها و محتوای آموزشی و نام اساتید دوره ها را هم ذکر بفرمایید .
3 0
1400/12/11
از بابت دعوت از اساتید بزرگواری همچون استاد سید محمود موسوی - استاد امینی گلستانی - استاد فیاضی و استاد مروارید بسیار ممنون ومتشکرم . انصافا اساتید صاحب نظر و شاخصی هستند و از نظر علمی و تجربه واقعا قابل استفاده اند .
3 0
1400/12/11
پیام های دوستان کلاس فجرنا به این حقیر: سلام علیکم استادبزرگوار🌹 وقتتون بخیر ان شالله که درسلامتی وعافیت باشید نجفیان هستم ترم قبل ازمحضرتون درکلاس موسسه فجرنااستفاده میکردیم ابتداتشکرمیکنم بابت زحماتتون من بسیارازکلاس لذت میبردم وسعی میکردم تاجاییکه میتونم براش وقت بزارم وازطرفی عذرخواهی میکنم که نتونستم به اندازه ایکه شماتوقع داشتیدوالبته خودم میخواستم تلاش کنم اگرجایی هم کلاس داریدکه امکانش هست من اضافه شوم حتی اگرهزینه ای داشته باشه ودرتوانم باشه دوست دارم شرکت کنم خداحفظتون کنه 🙏
1 0
1400/12/11
سلام علیکم ورحمه الله حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای توکل بنده مهدی راعی هستم از دانش پژوهان مرکز تخصصی فجرنا دوره انگلیسی ، استاد به دور از تملق و چاپلوسی کلاسهای حضرتعالی از بهترین کلاسهای این ترم ما بود و بنده به شخصه از حضرتعالی بسیار ممنون وسپاسگزارم
3 0
1400/12/11
استاد توکل سلام وعرض ادب علی ایزدی: سلام علیکم من چون بخش بین الملل نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی همدان هستم از این مطالب شما واقعا لذت می برم و در نهاد هم کلاس را دوباره گوش می دهم لغات را پیدا میکنم و می نویسم.
2 0
1400/12/11
سلام علیکم من چون بخش بین الملل نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی همدان هستم از این مطالب شما واقعا لذت می برم و در نهاد هم کلاس را دوباره گوش می دهم لغات را پیدا میکنم و می نویسم.
1 0
1400/12/10
از بابت دعوت از اساتید بزرگواری همچون استاد سید محمود موسوی - استاد امینی گلستانی - استاد فیاضی و استاد مروارید بسیار ممنون ومتشکرم . انصافا اساتید صاحب نظر و شاخصی هستند و از نظر علمی و تجربه واقعا قابل استفاده اند .
5 0
1400/12/10
سلام علیکم الان مشغول نوشتن پایان نامه سطح 4هستم و احتمالا در پابیز ازش دفاع کنم. چهار سال هم امتحان شفاهی درس خارج دارم. حضورم در درس خارج بیشتر از چهار سال است درس آیات عظام شبیری زنجانی ، بهجت ، فاضل لنکرانی، مکارم شیرازی ، جوادی املی(تفسیر) ، ربانی گلپایگانی(کلام جدید) مقداری هم درس خارج رهبری میرفتم که با کرونا تعطیل شد. درسهای فصوص الحکم ، اسفار، تمهیدالقواعد ابن ترکه، منازل السائرین و... هم از اساتید مختلف شرکت کرده ام جند باری هم کنکور دکترا در دانشگاه ها قبول شدم اما پیگیر شدم اخرینش دکترای حقوق خصوصی امسال بود که مجاز به انتخاب رشته در پیام نور و ازد شدم اما دنبال نگرفتم.سال 98 هم رتبه 103 دکترای الهیات کل کشور شدم اما نرفتم.
0 0
1400/12/10
سلام و احترام درخواستی داشتم حقیر سطح 4حوزه در رشته فقه و اصول با رتبه عالی دفاع نموده ام عضویت در استعداد های برتر حوزه دارم استاد حوزه و دانشگاه هستم فقط زبانم در مصاحبه مطلوب ممتحن نبود
0 0
1400/12/10
سلام علیکم مجازی برگزار میشود یا حضوری؟
0 0
1400/12/10
سلام ، سطح 4 عربی ندارید؟
0 0
1400/12/10
با سلام تشکر💙💙💙 بسیار عالی🌸🌸🌸 ممنون که شرایط کرونا را در نظر می گیرید🙏🏻🙏🏻🙏🏻
0 0
1400/12/10
سلام علیکم طلاب افغانستانی می توانند شرکت کنند؟ در ثبت نام کد مرکز خدمات یا کد المصطفی را بزنیم التماس دعا
0 0
1400/12/10
سلام علیکم . برای تک تک این عزیزان آرزوی توفیقات دارم . فقط شرایط ویژه برای علاقمندان شهرستاتی قرار بدید حیف است که محروم بمانند.
3 0