مجوز فرهنگی بین المللی مرکز تخصصی بین المللی فجرنا

کد مطلب : 1042
تعداد بازدید : 998
1400/11/02
با استعانت از خداوند متعال و در سایه لطف و عنایت الهی و توجهات حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف به اطلاع می رساند که علاوه بر مجوز سطح سه رشته مطالعات اسلامی به زبان های مختلف از معاونت آموزش حوزه های علمیه، و در راستای ایجاد ظرفیت هر چه بیشتر جهت فعالیت های بین المللی، مرکز تخصصی بین المللی فجرنا موفق به دریافت مجوز آموزشی فرهنگی از مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه نیز گردید. این مجوز وظیفه تک تک مسئولین مرکز و نیز دانش پژوهان را جهت برنامه ریزی، توسعه و اجرا را برای تبیین و آگاهی رساندن معارف اسلامی بیش از پیش سنگین تر می کند.
مجوز فرهنگی بین المللی مرکز تخصصی بین المللی فجرنا

 

با استعانت از خداوند متعال و در سایه لطف و عنایت الهی و توجهات حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف به اطلاع می‌رساند که علاوه بر مجوز سطح سه رشته مطالعات اسلامی به زبان‌های مختلف از معاونت آموزش حوزه‌های علمیه، و در راستای ایجاد ظرفیت هر چه بیشتر جهت فعالیت‌های بین المللی، مرکز تخصصی بین‌المللی فجرنا موفق به دریافت مجوز آموزشی فرهنگی از مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه‌های علمیه نیز گردید. 
این مجوز وظیفه تک تک مسئولین مرکز و نیز دانش‌پژوهان را جهت برنامه‌ریزی، توسعه و اجرا را برای تبیین و آگاهی رساندن معارف اسلامی بیش از پیش سنگین‌تر می‌کند.

مطالب مشابه

نظرات خود در رابطه با این مطلب را مطرح نمائید
captcha
1400/12/11
از بابت دعوت از اساتید بزرگواری همچون استاد سید محمود موسوی - استاد امینی گلستانی - استاد فیاضی و استاد مروارید بسیار ممنون ومتشکرم . انصافا اساتید صاحب نظر و شاخصی هستند و از نظر علمی و تجربه واقعا قابل استفاده اند .
3 0
1400/11/20
سلام علیکم . برای تک تک این عزیزان آرزوی توفیقات دارم . فقط شرایط ویژه برای علاقمندان شهرستاتی قرار بدید حیف است که محروم بمانند.
2 0
1400/11/13
حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای دریاباری کسب مجوز فعالیتهای فرهنگی بین المللی را به حضرتعالی و تمامی اساتید و کارکنان زحمتکش مرکز تخصصی بین المللی فجرنا ، ازصمیم قلب تبریک عرض می نمایم و دوام توفیقات روز افزون حضرتعالی و همکارانتان را از قادر منان مسالت می نمایم .حضرتعالی با طرحها وایده های بدیع و کاربردی تان یکی از الگوهای طلاب و روحانیون می باشید . انشاالله به عون ومدد الهی بتوانید مجوز آموزش مجازی را هم (در کنار مجوز دوره های حضوری ) برای این رشته اخذ کنید تا طلاب و روحانیونی که متاسفانه به علت هجرت از قم در راستای انجام تکلیف و تبلیغ امکان حضور در کلاسهای حضوری را ندارند از این توفیق بهره مند شوند و آنها هم بتوانند در کلاسهای مرکز شرکت نمایند . انشاالله در پناه امام زمان همیشه تندرست و موفق باشید .
5 0