برنامه کلاس درسی ترم دوم سال تحصیلی 1400-1401 (دوره اول)

کد مطلب : 1038
تعداد بازدید : 2226
1400/09/01
برنامه کلاس درسی ترم دوم سال تحصیلی 1400-1401 مرکز تخصصی بین المللی فجرُنا اعلام شد. حجه الاسلام سیدحسین شهرستانی معاون آموزش با اعلام این مطلب افزود: طلاب این مرکز توجه داشته باشند که چهار روز در هفته از ساعت 15 الی 21 ممکن است در این ساعت ها برنامه های آموزشی در مرکز برقرار باشد. کلاس های گروه انگلیسی فقط دوشنبه ها حضوری است و مابقی روزها (سه روز) مجازی است. کلاس های گروه عربی فقط چهارشنبه ها حضوری است و مابقی روزها (سه روز) مجازی است.
برنامه کلاس درسی ترم دوم سال تحصیلی 1400-1401 (دوره اول)

برنامه کلاس درسی ترم دوم سال تحصیلی 1400-1401 مرکز تخصصی بین المللی فجرُنا اعلام شد. حجه‌الاسلام سیدحسین شهرستانی معاون آموزش با اعلام این مطلب افزود: طلاب این مرکز توجه داشته باشند که چهار روز در هفته از ساعت 15 الی 21 ممکن است در این ساعت‌ها برنامه‌های آموزشی در مرکز برقرار باشد و طلاب حداکثر می‌توانند 18 واحد انتخاب کنند.

کلاس‌های گروه انگلیسی فقط دوشنبه‌ها حضوری است و مابقی روزها (سه روز) مجازی است.

کلاس‌های گروه عربی فقط چهارشنبه‌ها حضوری است و مابقی روزها (دو روز) مجازی است.

 

آغاز ترم دوم: 1400/11/02
پایان ترم دوم: 1401/03/05

آغاز امتحانات ترم دوم: 1401/03/16
پایان امتحانات ترم دوم: 1401/03/31

 

آغاز ترم تابستانی: 1401/04/04
پایان ترم تابستانی: 1401/05/20

آغاز امتحانات ترم تابستانی: 1401/05/22
پایان امتحانات ترم تابستانی: 1401/05/27

 

کلیات رشته مطالعات اسلامی

 

برنامه کلاس‌های درس رشته مطالعات اسلامی سطح سه - زبان عربی:

(فقط چهارشنبه‌ها حضوری است و مابقی روزها مجازی است)


شنبه ساعت 13:30: فلسفه اسلامی 1 برخط (آنلاین: مجازی)
شنبه ساعت 15: تاریخ معاصر ایران.  برخط (آنلاین: مجازی)
شنبه ساعت 17:  متون تخصصی فقه.  برخط (آنلاین: مجازی)

 

یکشنبه ساعت 13:30: فلسفه اسلامی 2 برخط (آنلاین: مجازی)
یکشنبه ساعت 15: معارف قرآن 3. برخط (آنلاین: مجازی)
یکشنبه ساعت 17: منطق جدید.  برخط (آنلاین: مجازی)

دوشنبه ساعت 15: -
دوشنبه ساعت 17: -

سه‌شنبه ساعت 15: -
سه‌شنبه ساعت 17: -


چهارشنبه ساعت 15: مکاتب فلسفه معاصر در غرب 1 (حضوری)
چهارشنبه ساعت 17: معارف قرآن 2 (حضوری)
چهارشنبه ساعت 19: تبلیغ و ارتباطات (حضوری)

 

پنجشنبه ساعت 15: -
پنجشنبه ساعت 17: -

 

 

برنامه کلاس‌های درس رشته مطالعات اسلامی سطح سه - زبان انگلیسی:
(فقط دوشنبه‌ها حضوری است و مابقی روزها مجازی است)

 

شنبه ساعت 15: -
شنبه ساعت 17: -

یکشنبه ساعت 15: -
یکشنبه ساعت 17: -
یکشنبه ساعت 19: -
یکشنبه ساعت 21: تبلیغ و ارتباطات برخط (آنلاین: مجازی)


دوشنبه‌ ساعت 15: اسلام و مستشرقان (حضوری)

دوشنبه ساعت 17: فلسفه اسلامی 2 (حضوری)
دوشنبه ساعت 19: منطق جدید  (حضوری)

سه‌شنبه ساعت 15: -
سه‌شنبه ساعت 17: -


چهارشنبه ساعت 15: معارف قرآن 3.  برخط (آنلاین: مجازی)
چهارشنبه ساعت 17: متون تخصصی فقه. برخط (آنلاین: مجازی)

پنجشنبه ساعت 16:30: مکاتب فلسفه معاصر در غرب 1. برخط (آنلاین: مجازی)

  

 

 

مطالب مشابه

نظرات خود در رابطه با این مطلب را مطرح نمائید
captcha
1401/01/03
با سلام واحترام و خداقوت خدمت مسئولین خدوم و زحمتکش مرکز تخصصی بین المللی فجرنا در صورت امکان کلاسهای دوره کوتاه مدت آشنائی با مطالعات اسلامی را در روزهای پنج شنبه یا جمعه برگزار نمایید تا ما هم امکان شرکت در دوره را داشته باشیم . باور فرمایید هر لحظه شرکت در کلاسها را مغتنم میشمارم و همچون عبادت می دانم ولذت می برم . انشاء الله توفیقاتتون روز افزون و آجرکم الله
1 1
1401/01/03
🔹♦️به نظر من استراتژیک(راهبردی) ترین حرکت بعد از اصل تاسیس مرکز، برگزاری دوره آیلتس بصورت همزمان برای دانش پژوهان فجرنا بود. 🙏از زحمات شما و مجموعه دست اندر کار بسیار جای تشکر دارد. 🍀از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون و عاقبت بخیری برایتان مسئلت دارم.
0 0
1401/01/03
ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید و آغاز قرن جدید خدمت مسئولین و دست اندرکاران محترم مرکز تخصصی بین المللی فجرنا ، از مدیریت محترم مرکز و نماینده محترم هیات موسس ورئیس محترم هیات امنا وتمامی مسئو لین محترم مرکز ، خواهشمندم مجوز برگزاری کلاسهای مرکز به صورت مجازی را هم اخذ نمایند وبا برگزاری کلاسهای مرکز به صورت توامان حضوری و مجازی در این آغازین روزهای قرن جدید دل امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف را شاد نمایند .
0 0
1400/12/17
اعضای محترم هیات موسس ، اعضای محترم هیات امنا و مدیر بزرگوار مرکز تخصصی بین الملی فجرنا ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و خجسته میلاد امام حسین علیه السلام وحضرت ابوالفضل العباس و امام زین العابدین علیه السلام و تبریک پیشاپیش به مناسبت میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت صاحب العصروالزمان مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف از شماسروران گرامی به جهت تاسیس و راه اندازی این مرکز فاخر بین المللی که ان شاء الله دانش پژوهانش مروجان ومبلغان بین المللی مکتب اسلام ناب محمدی و مذهب شیعه اثنی عشری خواهندبود کمال تشکر وامتنان را داریم . همانگونه که استحضار دارید طلاب و روحانیونی که جهت ادای تکلیف شرعی و ازباب عمل به رسالت طلبگی ازقم مهاجرت کرده اند متاسفانه امکان شرکت در کلاسهای مراکز تخصصی و سطوح عالی را از دست می دهند با عنایت به اینکه در طول بیش از دوسال از ایام بیماری منحوس کرونا همه مراکز علمی کلاسهای خود را به صورت مجازی برگزار نمودند و این چالش به یک فرصت تبدیل و بسترهای لازم برای برگزاری کلاسها به صورت مجازی مهیا گردید ، از شما سرورا ن عزیز درخواست داشتیم مجوز برگزاری کلاسهای مجازی را هم از مرکز مدیریت حوزه های علمیه اخذ فرمایید و اجازه دهید طلاب وروحانیون فاضل سایر شهرهای میهن عزیزمان بتوانند در کلاسهای مرکز شرکت نمایند و توفیق بهره مندی از محضر اساتید بزرگوار مرکز بین المللی فجرنا را داشته باشند . پیشاپیش از حسن نظر وعنایت شما به این مهم سپاس گزاریم .
4 0
1400/12/13
The classes of Dr. Amini Golestani, Professor Mousavi and Professor Hamed Fayazi are excellent
4 0
1400/12/13
Dear Dr. Daryabari with all respect Would you please obtain the permission to hold classes of International expert center of Fajrona virtually so that we, the students and clerics living in other cities of Iran, can also use and take advantages of this very valuable opportunity. May God Almighty reward you
6 0
1400/12/10
بنده هم از بابت دعوت از اساتید بزرگواری همچون استاد سید محمود موسوی - استاد امینی گلستانی - استاد فیاضی و استاد مروارید بسیار ممنون ومتشکرم . انصافا اساتید صاحب نظر و شاخصی هستند و از نظر علمی و تجربه واقعا قابل استفاده اند .
12 0
1400/12/09
این ترم کلاس های فجرنا وآیلتس تمام وقت ما را پر کرده و کاملا مشغولیم. مگه جمعه ها یه قدمی بزنیم.
2 0
1400/12/09
ما دقایقی پیش کلاس مون با ایشون تموم شد. یکشنبه شب ها ما واقعا به یک تبلیغ بین الملل می رویم.
4 0
1400/12/09
🌹سلام علیکم. 💐💐ضمن تبریک پیشاپیش عید بعثت رسول اکرم (صلی ا...علیه وآله) خدمت شما. 🙏🙏 بابت اساتید شاخص و جالب این ترم بینهایت متشکر. ✅خیلی شاه کلید می دهند به طلبه ها. ✅افق گشایی علمی و میدانی دارند. 🏆این آقای دکتر امینی گلستانه را چند ترم برای فجرنا دعوت بفرمایید. 🎈به این راحتی ها نمی شود پس ایشون بر اومد. ⁉️یک ترم کم است.خیلی تجربه های نابی دارند و بسیار پخته هستند. 🪢شم بین الملل عالی دارند.بدون اغراق. این را بعد از چند جلسه تدریس ایشون عرض می کنم. 🌺🌺کلاس مختصر و مفید و پربار و عملیاتی.
9 0
1400/11/25
🌹🌹جناب آقای دریاباری سلام علیکم. با تبریک ایام پر برکت و اعیاد پیش رو در ماه رجب خدمت شما ⚘⚘بویژه تبریک پیشاپیش میلاد مولی الموحدی حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام 🙏🙏 فقط خواستم در این ترم در کنار دعوت از اساتید قوی، بابت دعوت از آقای دکتر سیدمحمود موسوی(زیدعزه) 💐💐تشکر ویژه کنم. لحظاتی پیش تازه جلسه چهارم کلاس شون تموم شد. خیلی عالیه.تسلط دایره لغات، تلفظ، لحن، تنوع ساختارها و اسلوب ها، تسلط محتوایی و مطالعه ای. ✅برای من هم فوق العاده آموزنده بود ✅هم بسیار انگیزه بخش و الگوساز. واقعا هر هفته چشم براه دوشنبه ها ساعت دوم فجرنا هستم. برای من کلاس شون یک کلاس آیلتس هم هست.گاها نکته های انگلیسی ظریفی می گویند. ⁉️کاش می شد یک جلسه مشورتی برای راهنمایی و استفاده از تجربیات و روش هاشون برای دوستان فجرنا ترتیب بدهید. واقعا بابت گزینش اساتید متشکر و ممنون.
10 0
1400/11/21
امروز پیامک دادید که میتوانید ثبت نام کنید.هر کاری کردم نشد.لطفاً امکان ثبت نام را فراهم کنید. یوسفی
0 0
1400/11/21
ثبت نام در سایت ، ممکن نشد.لطف کنید امکان ثبت نام را فراهم کنید
1 0
1400/11/13
خداوند متعال را شاکرم از اینکه توفیق تلمذ در این مرکز را شامل حالم نموده است و افتخار می کنم در موسسه ای تحصیل می کنم که تهذیب واخلاق و پژوهش وتحقیق را سرلوحه فعالیتش قرار داده است و همگام با آموزش به تهذیب و تحقیق هم بها می دهد . از تمامی مسئولان و اساتید و کارکنان زحمتکش این مرکز فاخر از صمیم قلب تشکر می نمایم و دوام توفیقات شما را از حضرت حق مسالت می نمایم . انشا الله درپناه امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف همیشه سالم و تندرست باشید . مهدی راعی
6 0
1400/11/05
سلام علیکم و رحمه الله سطح کلاسهای مرکز بین المللی فجرنا در حد کلاسهای سطح 4 سایر مراکز حوزوی هست و انصافا مدیریت و معاونین و کارکنان مرکز تمام سعی وتلاششان برای ارتقاء سطح علمی و معرفتی دانش پژوهان و طلاب این مرکز می باشد و کلاسهای مرکز با بهره گیری از بهترین اساتید هر رشته از بهترین کلاسهای مراکز تخصصی حوزوی می باشد لازم می دانم از زحمات اساتید بزرگوار و مدیریت محترم مرکز و معاونان بزرگوار و کارکنان خدوم این مجموعه تشکر نمایم . وفکم الله لمرضاته
5 0
1400/10/13
سلام علیکم بنده به عنوان یک طلبه ودانش پژوه مرکز تخصصی بین المللی فجرنا از مدیریت محترم مرکز و اساتید بزرگوار و کارکنان مرکز کمال امتنان وقدردانی را دارم سعه صدر مدیریت محترم مرکز حاج آقای دریاباری مثال زدنی وستودنی است و همچنین بهره گیری از اساتید طراز اول و عالم هررشته بسیار ازرشمند است و به مصداق نبوی مشهور من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق از زحمات دست اندرکاران این مرکز تشکر می نمایم وقدردان زحماتشان هستم . آجرکم الله
4 0
1400/09/05
حضرت حجه الاسلام والمسلمین حاج آقای دریاباری با سلام و احترام وعرض ادب با توجه به اینکه افتخار وتوفیق تلمذ در محضر اساتید بزرگوار مرکز تخصصی بین المللی فجرنا نصیب بنده شده است و ساعتهای حضور در کلاس را یکی از زیباترین لحظات زندگیم می دانم و عبادت می شمارم و جدا از کلاسها ومحضر درس اساتید لذت می برم و انشاءالله تبارک وتعالی به عون ومدد الهی و عنایت حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف ، یکی از مبلغان مکتب برحق امام صادق علیه السلام به زبان انگلیسی خواهم شد از محضر حضرتعالی خواهشمندم ترتیبی اتخاذ فرمایید بنده بتوانم به صورت مجازی از کلاسهای مرکز در ترمهای آتی استفاده نمایم چون بنده متاهل هستم و 2 فرزند دارم و صبح ها سرکار می روم و با در آمد جزئی که دارم خرج ومخارج زندگی را به زحمت تامین می کنم ( البته بنده امام جماعت مسجد ومبلغ آزاد هم می باشم لکن از بابت مسجد واقامه جماعت هیچ مبلغی به عنوان حق ایاب وذهاب نمی گیرم ).فلذا از محضر جنابعالی استدعا دارم در صورت امکان اجازه فرمایید بنده به همین صورت ادامه تحصیل دهم . قبلا از بذل عنایت و محبت حضرتعالی کمال امتنان وقدردانی را دارم .
7 0
1400/09/05
با سلام واحترام و عرض ادب و تقدیر وتشکر بی پایان از مدیریت محترم و مسئو لان و کارکنان و اساتید گرانقدر مرکز فاخر و گران سنگ بین المللی فجرنا ، از محضر سرور عزیزم حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای دریاباری استدعا داشتم که در صورت امکان کلاسها به صورت مجازی ادامه داشته باشد با توجه به اینکه بنده در شهرستان هستم و صبح ها سر کار می روم و امکان حضور درقم جدا برایم مشکل است اگر امکان دارد بزرگواری فرموده و مجوز تدریس مجازی هم برای مرکز فجرنا که الحق والانصاف همچون فجر برای دل ما روشنائی و نور را به ارمغان آورده و فجر زندگی ما شده است مجوز تدریس مجازی را هم اخذ بفرمایید و اجازه دهید کلاسها هم به صورت حضوری برای کسانی که امکان حضور دارند وهم به صورت مجازی برای کسانی که مشکل دارند ادامه داشته باشد .از لطف وعنایت شما جدا ممنون وسپاسگزار
7 1
1400/09/05
با سلام واحترام و عرض ادب و تقدیر وتشکر بی پایان از مسئو لان و کارکنان و اساتید گرانقدر مرکز فاخر و گران سنگ بین المللی فجرنا ، از محضر سرور عزیزم حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای دریاباری استدعا داشتم که در صورت امکان کلاسها به صورت مجازی ادامه داشته باشد با توجه به اینکه بنده در شهرستان هستم و صبح ها سر کار می روم و امکان حضور درقم جدا برایم مشکل است اگر امکان دارد بزرگواری فرموده و مجوز تدریس مجازی هم برای مرکز فجرنا که الحق والانصاف همچون فجر برای دل ما روشنائی و نور را به ارمغان آورده و فجر زندگی ما شده است مجوز تدریس مجازی را هم اخذ بفرمایید و اجازه دهید کلاسها هم به صورت حضوری برای کسانی که امکان حضور دارند وهم به صورت مجازی برای کسانی که مشکل دارند ادامه داشته باشد .از لطف وعنایت شما جدا ممنون وسپاسگزارم
1 0