فلسفه اسلامی - به زبان انگلیسی

کد مطلب : 1086
تعداد بازدید : 770
1401/07/12
4 ماده درسی فلسفه اسلامی (8 واحد) تدریس به زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد و سطح سه توسط استاد دکتر سید محمود موسوی در 64 جلسه ضبط تصویری و تدوین شد.
فلسفه اسلامی  - به زبان انگلیسی

چهار ماده درسی «فوق برنامه» فلسفه اسلامی (8 واحد)  تدریس به زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد و سطح سه توسط استاد دکتر سید محمود موسوی در 64 جلسه ضبط تصویری و تدوین شد.
 این درس بصورت آفلاین و از طریق پرتال آموزشی LMS قابل استفاده است.

این دوره با همکاری آموزش عالی دارالحکمه و مؤسسه آموزشی حوزه-آنلاین، و مرکز تخصصی بین‌المللی فجرُنا تولید شده است.


کتاب درسی این 4 ماده درسی مقدمه‌ای بر فلسفه اسلامی اثر دکتر حسین واله است.

An Introduction to Islamic Philosophy

 

چاپ دوم:

An Introduction to Islamic Philosophy - Second Edition

 


علاقه مندان پس از ثبت نام، لینک پرتال آموزشی و نام کاربری و رمز عبور را از طریق ایمیل و یا پیامک دریافت خواهند کرد. 

برای ثبت‌نام کلیک کنید

https://fajrona.ir/Product/14

 

 

مطالب مشابه

نظرات خود در رابطه با این مطلب را مطرح نمائید
captcha
1401/08/12
1- استاد سید محمود موسوی یکی از برترین اساتید فلسفه اسلامی ایران 2- و کلاسهای انگلیسی ایشان کلاس نکات تافل و آیلتس نیز می باشد واقعا مسلط به زبان انگلیسی 3- و در زمینه تسلط به لغات تخصصی اسلامی یکی از برترین اساتید کشوری می باشند. جدا کم نظیرند این استاد بزرگوار 4- و مرکز تخصصی فجرنا که از ایشان دعوت کرده است یکی از مراکز علمی نوپا ولی قدرتمند حوزوی می باشد آرزوی توفیق دارم برای عزیزان
3 0
1401/07/16
کاش هزینه کلاسها برای دانش پژوهان مرکز رایگان می شد .در شرائط فعلی (گرانی و تورم ) و عدم استطاعت مالی واقعا هزینه کلاسها برای ما طلبه ها خیلی زیاد است . ای کاش برای طلاب فجرنا رایگان حساب می شد .
4 0
1401/07/16
سلام علیکم خدا قوت کارتون بسیار ارزشمند است مخصوصا درشرایط فعلی هزینه ها اجرکم عندالله بنده طلبه ایرانی نیستم ایا امکان شرکت در دوره برای بنده است؟
4 0
1401/06/01
با سلام استاد سید محمود موسوی یکی از برترین اساتید فلسفه اسلامی ایران و کلاسهای انگلیسی ایشان کلاس نکات تافل و آیلتس نیز می باشد واقعا مسلط به زبان انگلیسی و در زمینه تسلط به لغات تخصصی اسلامی یکی از برترین اساتید کشوری می باشند. جدا کم نظیرند این استاد بزرگوار و مرکز تخصصی فجرنا که از ایشان دعوت کرده است یکی از مراکز علمی نوپا ولی قدرتمند حوزوی می باشد آرزوی توفیق دارم برای عزیزان
11 0
1401/05/26
سلام هزینه این دوره (فلسفله اسلامی )رو هم می فرمایید .
4 0